inna26. Targi Nieruchomości Szczecin - Proponeo.pl
Sprawdź, co się dzieje w Twojej okolicy!
  • Wszystkie od teraz
  • Jutro
  • Najbliższy weekend
  • Marzec
  • Archiwum
  • Prima Aprilis
  • Majówka
  • Dzień Matki
  • Dzień Dziecka
od teraz

Propozycja zakończona

Propozycja

26. Targi Nieruchomości

Podaj nazwę Propozycji:

, Szczecin, Szafera Władysława 3
OBSERWUJ
0
13 wyświetleń

Osoby, które obserwują Propozycję

Opis Propozycji Od wielu lat współorganizujemy imprezy targowe. Naszymi flagowymi produktami są Targi Motoryzacyjne MOTOSHOW organizowane od 2010 roku i Targi Nieruchomości, których w tym roku mieliśmy jubileuszową 25 edycje. EXPO ARENA jest kontynuującą firmą M-Expo zarządzaną przez braci Mróz. Impreza organizowana jest od 9 lat. Zbudowanie dzisiejszej pozycji Targów nie było łatwe. Jednak dzięki konsekwencji i systematyczności udało się wynieść imprezę na wysoki poziom. Impreza na stałe wpisała się w targowe tradycje Szczecina i niezawodnie, z roku na rok, przyciąga tysiące odwiedzających. Targi stanowią platformę spotkań w jednym miejscu uczestników branży z nastawieniem przede wszystkim na podtrzymanie, pogłębienie relacji z dotychczasowymi kontrahentami i klientami. Po zmianie organizatora Targów i wybudowania nowej hali widowiskowo sportowej podjęto decyzje przeniesienia z MTS do nowoczesnego obiektu, jakim jest Azoty Arena. Jest to nowy obiekt multifunkcjonalny spełniający wszystkie potrzeby wystawiennicze i dający olbrzymie możliwości rozwoju. Obecnie Zachodniopomorskie Targi Nieruchomości i Inwestycji to największa impreza tego typu w województwie.
Ostatnie targi - 25. edycję odwiedziła nas rekordowa ilość zwiedzających - około 8 tysięcy osób. Dla nas jest to powód do dumy ponieważ jest to rekord w frekwencji. Podczas targów miały miejsca imprezy towarzyszące:
1. Konferencja „I Ty możesz zarobić na wynajmie nieruchomości”
2. Promocja książki z serii czas przestrzeń tożsamość Szczecin-Pogodno (tomik 11), autorstwa Marii Łopuch.
3. Rozstrzygnięcie konkursu: "Polak potrafi"
rozwiń
Kontakt

Dane kontaktowe:

http://
login:
facebook.com/
plus.google.com/u/0/
twitter.com/
instagram.com/
pinterest.com/
Bilety

Skorzystanie z Propozycji jest dla wszystkich bezpłatne.

Uważasz, że jest to nieprawidłowa informacja? Zgłoś to anonimowo

Oś czasu Propozycji

Brak wpisów na tablicy

Dzięki tablicy dowiesz się m.in. o tym, że:
- w Propozycji, którą obserwujesz zmieniły się godziny jej dostępności, jej lokalizacja, zmieniono opis, proponujący zmienił ceny biletów lub cennik usług, dodał nowy post na osi czasu Propozycji
- proponujący, którego obserwujesz utworzył nową Propozycję
- użytkownik, którego obserwujesz dodał zdjęcie lub film do Propozycji, którą obserwujesz, dodał post na swojej osi czasu, zaczął obserwować Propozycję lub proponującego

Oznacza to, że będziesz na bieżąco informowany o najważniejszych zmianach w wydarzeniu, na które być może planujesz się wybrać, ale też dowiesz się o innych, ciekawych wydarzeniach i ofertach proponujących oraz o tym co interesuje innych użytkowników Proponeo.
Widoczność: to miejsce widzisz tylko Ty.
Określ ile zdjęć i filmów ma się wyświetlać