innaAsymmetry Festival 2015 Wrocław - Proponeo.pl
Sprawdź, co się dzieje w Twojej okolicy!
  • Wszystkie od teraz
  • Jutro
  • Najbliższy weekend
  • Kwiecień
  • Archiwum
  • Majówka
  • Dzień Matki
  • Dzień Dziecka
  • Dzień Ojca
od teraz

Propozycja zakończona

Propozycja

Asymmetry Festival 2015

Podaj nazwę Propozycji:

OBSERWUJ
1
49 wyświetleń

Osoby, które obserwują Propozycję

Opis Propozycji Asymmetry to tygiel alchemika. Od sześciu lat Festiwal Asymmetry jest przestrzenią eksperymentów. Przekraczając granice gatunków, wciąż pozostaje wierny ich duchowi. Ciągle dla nas najważniejsza jest prawda wypowiedzi artystycznej i odwaga formy. Zmieniając się, Asymmetry jest takie samo. Pozostajemy miejscem spotkań i wspólnych poszukiwań. Gościmy uznanych artystów i debiutantów, dziennikarzy i animatorów kultury, widzów z całej Europy.

Od pierwszej edycji festiwalu towarzyszą nam postmetal i postrock. Nie inaczej jest i tym razem. W tym roku w Firleju pojawią się majestatyczni Russian Circles, dynamiczni Torche i bezkompromisowi, brutalni Anaal Nathrakh. Ale nie zabrakło przedstawicieli nowych, niewidzianych wcześniej gatunków. Poznamy mroczny gotycki folk, który gra King Dude, melancholijne, akustyczne brzmienia Matta Elliotta i hipnotyzujący ambient Christiana Fennesza.

Dwadzieścia cztery zespoły. Najciekawsze brzmienia. Witamy na Asymmetry Festival 2015.
rozwiń
Kontakt

Dane kontaktowe:

http://
login:
facebook.com/
plus.google.com/u/0/
twitter.com/
instagram.com/
pinterest.com/
Bilety

Proponujący jeszcze nie zdefiniował cen biletów/wejściówek.

Oś czasu Propozycji

Brak wpisów na tablicy

Dzięki tablicy dowiesz się m.in. o tym, że:
- w Propozycji, którą obserwujesz zmieniły się godziny jej dostępności, jej lokalizacja, zmieniono opis, proponujący zmienił ceny biletów lub cennik usług, dodał nowy post na osi czasu Propozycji
- proponujący, którego obserwujesz utworzył nową Propozycję
- użytkownik, którego obserwujesz dodał zdjęcie lub film do Propozycji, którą obserwujesz, dodał post na swojej osi czasu, zaczął obserwować Propozycję lub proponującego

Oznacza to, że będziesz na bieżąco informowany o najważniejszych zmianach w wydarzeniu, na które być może planujesz się wybrać, ale też dowiesz się o innych, ciekawych wydarzeniach i ofertach proponujących oraz o tym co interesuje innych użytkowników Proponeo.
Widoczność: to miejsce widzisz tylko Ty.
Określ ile zdjęć i filmów ma się wyświetlać