innaBALTICA Wellness & Spa Szczecin - Proponeo.pl
Sprawdź, co się dzieje w Twojej okolicy!
  • Wszystkie od teraz
  • Jutro
  • Najbliższy weekend
  • Marzec
  • Archiwum
  • Prima Aprilis
  • Majówka
  • Dzień Matki
  • Dzień Dziecka
od teraz

Propozycja zakończona

Propozycja

BALTICA Wellness & Spa

Podaj nazwę Propozycji:

, Szczecin, Rodła 8
OBSERWUJ
0
56 wyświetleń

Osoby, które obserwują Propozycję

Opis Propozycji Baltica Wellness & Spa, ośrodek usytuowany w centrum Szczecina, to niezwykłe miejsce. Tutaj mogą Państwo wybrać się zarówno na codzienny zabieg pielęgnacyjny, jak i niesamowity weekend Spa dla dwojga, skorzystać m.in. z atrakcyjnych zabiegów kosmetycznych czy różnego rodzaju masaży. Trzypoziomowe centrum posiada niepowtarzalny klimat, a doskonale wykwalifikowana, profesjonalna kadra zapewnia usługi najwyższej jakości.
Baltica Wellness & Spa od lat należy do najlepszych szczecińskich ośrodków kosmetycznych. Wśród szerokiej palety zabiegów upiększających na twarz i ciało znajdują się m.in. mezoterapia, mikrodermabrazja i endermologia. Gabinety kosmetyczne w Spa  wyposażone są również w nowoczesny laser IPL, wykorzystywany przy depilacji czy regeneracji skóry.
Zabiegi wellness w Szczecinie:
Sercem Spa jest Strefa Wellness. Znajduje się tu gorąca sauna, po której schłodzić się można w grocie z prawdziwym śniegiem. Odetchniemy tutaj w łaźniach: parowej, aromatycznej i osmańskiej, odpoczniemy w tepidarium lub caldarium, zanurzymy się w basenach jacuzzi, a ciekawych doświadczeń dostarczą nam natryski wrażeń.
Szczecińskie Spa to również część medyczna: sala cardio-fitness oraz kriokomora, centrum diagnostyczne, gdzie przyjmują lekarze specjaliści. To również szeroka gama zabiegów fizjoterapii, korzystająca z innowacyjnych technologii, które przyśpieszają samoleczenie się organizmu.
Modne: pakiety dla Dwojga, dla przyjaciół i par:
Wśród gości odwiedzających ośrodek dużą popularnością cieszą się pakiety Spa dla dwojga. To niepowtarzalna okazja na przeżycie romantycznych chwil z bliską osobą. Weekend w Spa w Szczecinie (w połączeniu np. z Pakietami Pobytowymi) to świetny sposób na niezapomniany wyjazd, fantastyczny relaks i odpoczynek w niezwykle urokliwej atmosferze wyjątkowego miejsca.
Weekend w Spa dla dwojga? Zabiegi kosmetyczne? Masaże? Rehabilitacja?
To wszystko i wiele więcej znajdą Państwo w ośrodku odnowy biologicznej i rehabilitacji Baltica Wellness & Spa.
Zachęcamy do rezerwacji w Baltica Wellness & Spa: telefonicznie (91 359 44 00/02 zabiegi spa, 91 359 44 01 zabiegi rehabilitacyjne) lub online.
rozwiń
Kontakt

Dane kontaktowe:

http://
login:
facebook.com/
plus.google.com/u/0/
twitter.com/
instagram.com/
pinterest.com/
Bilety

Samo wejście jest darmowe, lecz nie stanowi żadnej atrakcji dla odbiorców.

Cenniki

MASAŻE KOSMETYCZNE TWARZY

Masaż odżywczy - krótki zabieg przeznaczony dla skóry suchej79,00

Masaż ujędrniający - krótki zabieg przeznaczony dla skóry dojrzałej79,00

Masaż oczyszczający - krótki zabieg przeznaczony dla skóry tłustej79,00

Oś czasu Propozycji

Brak wpisów na tablicy

Dzięki tablicy dowiesz się m.in. o tym, że:
- w Propozycji, którą obserwujesz zmieniły się godziny jej dostępności, jej lokalizacja, zmieniono opis, proponujący zmienił ceny biletów lub cennik usług, dodał nowy post na osi czasu Propozycji
- proponujący, którego obserwujesz utworzył nową Propozycję
- użytkownik, którego obserwujesz dodał zdjęcie lub film do Propozycji, którą obserwujesz, dodał post na swojej osi czasu, zaczął obserwować Propozycję lub proponującego

Oznacza to, że będziesz na bieżąco informowany o najważniejszych zmianach w wydarzeniu, na które być może planujesz się wybrać, ale też dowiesz się o innych, ciekawych wydarzeniach i ofertach proponujących oraz o tym co interesuje innych użytkowników Proponeo.
Widoczność: to miejsce widzisz tylko Ty.
Określ ile zdjęć i filmów ma się wyświetlać