innaCentrum Zabaw Dziecięcych Gibon Kraków - Proponeo.pl
Sprawdź, co się dzieje w Twojej okolicy!
  • Wszystkie od teraz
  • Jutro
  • Najbliższy weekend
  • Marzec
  • Archiwum
  • Prima Aprilis
  • Majówka
  • Dzień Matki
  • Dzień Dziecka
od teraz

Propozycja zakończona

Propozycja

Centrum Zabaw Dziecięcych Gibon

Podaj nazwę Propozycji:

, Kraków, Dobrego Pasterza 126
OBSERWUJ
0
81 wyświetleń

Osoby, które obserwują Propozycję

Opis Propozycji Jesteśmy na terenie Parku Wodnego w Krakowie na poziomie -1. Znajdziecie u nas świetnie zorganizowane miejsce do zabaw dające możliwość wszechstronnego rozwoju i doskonalenia umiejętności ruchowych dziecka oraz przeżycia niesamowitych wrażeń. Wyobraź sobie ile przyjemności możesz dać swojemu dziecku. Maluchy do lat 3 mogą bezpiecznie bawić się w specjalnie wydzielonym kąciku zabaw wyłożonym bardzo miękką wykładziną i wyposażonym specjalnie do ich potrzeb. Starsze dzieci na 200 m2 dwupoziomowej powierzchni zabawowej pośród labiryntów, tajemnych korytarzy, basenu i komnaty z piłkami, zjeżdżalni, ruchomych kładek, maglownic, pochylni do wspinaczki, worków bokserskich i strażackich i wielu innych atrakcji mogą w bezpieczny sposób aktywnie spędzić czas. Zabawę swoich pociech mogą Państwo obserwować z 2 przytulnych kawiarenek przy wyśmienitej kawie i małym "co nieco".
Zapraszamy przedszkola, szkoły i grupy zorganizowane (powyżej 15 osób) do wspólnej zabawy w naszym Centrum Zabaw.
Klimatyzowne, nowoczesne Centrum ze sprzętem najwyższej jakości, spełniającym surowe normy, stwarza odpowiednie warunki do zabawy i daje Państwu poczucie bezpieczeństwa.
Pragniemy by czas spędzony u nas był przyjemnością, którą będą Państwo chcieli powtarzać.
rozwiń
Kontakt

Dane kontaktowe:

http://
login:
facebook.com/
plus.google.com/u/0/
twitter.com/
instagram.com/
pinterest.com/
Bilety
13,00wejścia indywidualne, pon.-pt., 1 godz. 15,00wejścia indywidualne, sob.,ndz. i święta, 1 godz. 18,00wejścia indywidualne, pon.-pt., 2 godz. 22,00wejścia indywidualne, sob.,ndz. i święta, 2 godz. 22,00wejścia indywidualne, pon.-pt., czas nieograniczony 29,00wejścia indywidualne, sob.,ndz. i święta, czas nieograniczony 8,00wejścia indywidualne, pon.-pt., dodatkowe 0,5 godz. 9,00wejścia indywidualne, sob.,ndz. i święta, dodatkowe 0,5 godz.
90,00karnet, 5 wejść indywidualnych na czas nieograniczony 160,00karnet, 10 wejść indywidualnych na czas nieograniczony 8,00wejścia grupowe, pon.-pt., 1 godz. 10,00wejścia grupowe, sob.,ndz. i święta, 1 godz. 12,00wejścia grupowe, pon.-pt., 2 godz. 15,00wejścia grupowe, sob.,ndz. i święta, 2 godz. 4,00wejścia grupowe, pon.-pt., dodatkowe 0,5 godz. 6,00wejścia grupowe, sob.,ndz. i święta, dodatkowe 0,5 godz.

Oś czasu Propozycji

Brak wpisów na tablicy

Dzięki tablicy dowiesz się m.in. o tym, że:
- w Propozycji, którą obserwujesz zmieniły się godziny jej dostępności, jej lokalizacja, zmieniono opis, proponujący zmienił ceny biletów lub cennik usług, dodał nowy post na osi czasu Propozycji
- proponujący, którego obserwujesz utworzył nową Propozycję
- użytkownik, którego obserwujesz dodał zdjęcie lub film do Propozycji, którą obserwujesz, dodał post na swojej osi czasu, zaczął obserwować Propozycję lub proponującego

Oznacza to, że będziesz na bieżąco informowany o najważniejszych zmianach w wydarzeniu, na które być może planujesz się wybrać, ale też dowiesz się o innych, ciekawych wydarzeniach i ofertach proponujących oraz o tym co interesuje innych użytkowników Proponeo.
Widoczność: to miejsce widzisz tylko Ty.
Określ ile zdjęć i filmów ma się wyświetlać