innaAsia i Koty / Michał Kmieciak - Festiwal Przyjaciół Meskaliny vol.3 Poznań - Proponeo.pl
Sprawdź, co się dzieje w Twojej okolicy!
  • Wszystkie od teraz
  • Jutro
  • Najbliższy weekend
  • Marzec
  • Archiwum
  • Prima Aprilis
  • Majówka
  • Dzień Matki
  • Dzień Dziecka
od teraz

Propozycja zakończona

Propozycja

Asia i Koty / Michał Kmieciak - Festiwal Przyjaciół Meskaliny vol.3

Podaj nazwę Propozycji:

, Poznań, Stary Rynek 6
OBSERWUJ
0
21 wyświetleń

Osoby, które obserwują Propozycję

Opis Propozycji ASIA I KOTY
Choć Joanna Kuźma, wokalistka zespołu Folder , deklaruje, że skład zespołu to trio: Asia, Kicek i Micek, to pod nazwą Asia i Koty de facto kryje się jej solowy projekt. Wokalistka wciela się w rolę singer/songwritera, przywołując skojarzenia ze złotymi latami 60. Akompaniując sobie na gitarze lub na pianinie, śpiewa piękne, melodyjne i niezwykle melancholijne piosenki. Jej przejmujący głos i pełne emocji interpretacje nasuwają skojarzenia z takimi artystkami jak: PJ Harvey, Tori Amos czy Cat Power. Hipnotyzujące songi Asi często opierają się na zaledwie kilku prostych akordach. Wystarczy jednak, by Asia zaczęła śpiewać, a akompaniament (a w zasadzie całe otoczenie) przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie. Asia i Koty to muzyka skrajnie introwertyczna. Nie ma w niej miejsca na flirt z publicznością, na kokietowanie słuchaczy. Samoistnieje we własnym wszechświecie, do którego trzeba się wybrać osobiście.
MICHAŁ KMIECIAK
Dla fanów twórczości takich artystów, jak Ólafur Arnald, Nills Frahm czy Ludovico Einaudi to kolejna „pozycja obowiązkowa”. Michał Kmieciak, swoimi kameralnymi koncertami, potrafi przenieść publiczność w pełen piękna, nieco tajemniczy świat. Dotychczas występował solo, grając na fortepianie. Podczas najbliższego koncertu towarzyszyć mu będzie także sekcja smyczkowa, dzięki której brzmienie stanie się jeszcze pełniejsze. Obecnie artysta, w poszerzonym m.in. o skrzypce i wiolonczelę składzie, pracuje nad debiutanckim albumem, który połączy klasykę z współczesnością. Przepełnione melancholią utwory określane bywają mianem „muzyki do filmu, który jeszcze nie powstał”.
Godzinny program, z którym obecnie koncertuje, to kolejne wcielenie artystyczne Michała Kmieciaka. Jest on współtwórcą indie-popowego zespołu Hello Mark, z którym występował m. in. na Open’er Festival, w TVP i Polskim Radiu.
rozwiń
Kontakt

Dane kontaktowe:

http://
login:
facebook.com/
plus.google.com/u/0/
twitter.com/
instagram.com/
pinterest.com/
Bilety
23,00wszyscy

Oś czasu Propozycji

Brak wpisów na tablicy

Dzięki tablicy dowiesz się m.in. o tym, że:
- w Propozycji, którą obserwujesz zmieniły się godziny jej dostępności, jej lokalizacja, zmieniono opis, proponujący zmienił ceny biletów lub cennik usług, dodał nowy post na osi czasu Propozycji
- proponujący, którego obserwujesz utworzył nową Propozycję
- użytkownik, którego obserwujesz dodał zdjęcie lub film do Propozycji, którą obserwujesz, dodał post na swojej osi czasu, zaczął obserwować Propozycję lub proponującego

Oznacza to, że będziesz na bieżąco informowany o najważniejszych zmianach w wydarzeniu, na które być może planujesz się wybrać, ale też dowiesz się o innych, ciekawych wydarzeniach i ofertach proponujących oraz o tym co interesuje innych użytkowników Proponeo.
Widoczność: to miejsce widzisz tylko Ty.
Określ ile zdjęć i filmów ma się wyświetlać