inna"Jezus na Stadionie" - rekolekcje z o.Johnem Bashoborą Warszawa - Proponeo.pl
Sprawdź, co się dzieje w Twojej okolicy!
  • Wszystkie od teraz
  • Jutro
  • Najbliższy weekend
  • Marzec
  • Archiwum
  • Prima Aprilis
  • Majówka
  • Dzień Matki
  • Dzień Dziecka
od teraz

Propozycja zakończona

Propozycja

"Jezus na Stadionie" - rekolekcje z o.Johnem Bashoborą

Podaj nazwę Propozycji:

, Warszawa, Aleja Księcia Józefa Poniatowskiego 1
OBSERWUJ
0
40 wyświetleń

Osoby, które obserwują Propozycję

Opis Propozycji

Tegoroczne spotkanie odbędzie się pod hasłem: „Przychodzę, aby dać ci życie w obfitości” (por. J 10, 10) i poświęcone będzie przyjęciu obdarowania, jakie do naszego życia przynosi Jezus.


Stadion Narodowy – miejsce w samym centrum diecezji warszawko-praskiej – na jeden dzień stał się miejscem wspólnego spotkania katolików, którzy chcieli wspólnie celebrować trwający wówczas Rok Wiary. Było to 6 lipca 2013. W spotkaniu wzięło udział dwóch biskupów, ponad pięciuset kapłanów z Polski i zza granicy oraz prawie sześćdziesiąt tysięcy wiernych. Wszyscy razem przez trzynaście godzin trwaliśmy na niepowtarzalnym uwielbieniu Boga w mocy Ducha Jezusa. Prelegentem był katolicki kapłan z Ugandy o. John Bashobora. Obdarzony wieloma charyzmatami prowadził spotkanie w żywy i ujmujący serca sposób, porywając zgromadzone tłumy do modlitwy. Tysiące wzniesionych rąk i oczy wpatrzone w Jezusa Eucharystycznego na zawsze pozostaną w pamięci uczestników tych rekolekcji. Niesamowitym widokiem na płycie stadionu były* setki dzieci na rękach rodziców,w wózkach czy na kocykach z zabawkami*. Spotkać też tam można było kilkadziesiąt osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.


Uczestnikom spotkania posługiwało trzystu wolontariuszy, dwudziestu egzorcystów i ponad stu pięćdziesięcioosobowy chór. Kapłani wysłuchali tysięcy spowiedzi i odbyli setki duchowych rozmów.W dwóch miejscach – w Galerii i w Biznes Klubie – cały dzień trwała adoracja Jezusa w Najświętszym Sakramencie.


Wszystkich, którzy uczestniczyli w rekolekcjach na Stadionie Narodowym, tych, którzy śledzili to wydarzenie za pośrednictwem telewizji internetowej, a przede wszystkim ludzi młodych, którzy chcą się z nami modlić i doświadczyć wspólnoty żywego Kościoła przed zbliżającymi się Światowymi Dniami Młodzieży, zapraszamy w sobotę 18 lipca 2015 na kolejne rekolekcje JEZUS NA STADIONIE.


Plan rekolekcji:


8.00 Wejście na stadion


9.00 Rozpoczęcie i różaniec


9.30 Uwielbienie


10.00 Konferencja I – o. John Bashobora


11.30 Przerwa na kawę


12.00 Konferencja II – o. John Bashobora


13.30 Przerwa na obiad


15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i uwielbienie


15.30 Konferencja III – o. John Bashobora


17.00 Przygotowanie do Eucharystii


17.30 Eucharystia


19.30 Przerwa na kolację


20.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa o uzdrowienie – o. John Bashobora


22.00 Zakończenie

rozwiń
Kontakt

Dane kontaktowe:

http://
login:
facebook.com/
plus.google.com/u/0/
twitter.com/
instagram.com/
pinterest.com/
Bilety

Proponujący jeszcze nie zdefiniował cen biletów/wejściówek.

Oś czasu Propozycji

Brak wpisów na tablicy

Dzięki tablicy dowiesz się m.in. o tym, że:
- w Propozycji, którą obserwujesz zmieniły się godziny jej dostępności, jej lokalizacja, zmieniono opis, proponujący zmienił ceny biletów lub cennik usług, dodał nowy post na osi czasu Propozycji
- proponujący, którego obserwujesz utworzył nową Propozycję
- użytkownik, którego obserwujesz dodał zdjęcie lub film do Propozycji, którą obserwujesz, dodał post na swojej osi czasu, zaczął obserwować Propozycję lub proponującego

Oznacza to, że będziesz na bieżąco informowany o najważniejszych zmianach w wydarzeniu, na które być może planujesz się wybrać, ale też dowiesz się o innych, ciekawych wydarzeniach i ofertach proponujących oraz o tym co interesuje innych użytkowników Proponeo.
Widoczność: to miejsce widzisz tylko Ty.
Określ ile zdjęć i filmów ma się wyświetlać