innaKoncert DEFEATER + IN HEARTS WAKE + LIE AFTER LIE Warszawa - Proponeo.pl
Sprawdź, co się dzieje w Twojej okolicy!
  • Wszystkie od teraz
  • Jutro
  • Najbliższy weekend
  • Marzec
  • Archiwum
  • Prima Aprilis
  • Majówka
  • Dzień Matki
  • Dzień Dziecka
od teraz

Propozycja zakończona

Propozycja

Koncert DEFEATER + IN HEARTS WAKE + LIE AFTER LIE

Podaj nazwę Propozycji:

, Warszawa, Listopada 11 22
OBSERWUJ
0
26 wyświetleń

Osoby, które obserwują Propozycję

Opis Propozycji

DEFEATER (modern hardcore/USA)
http://www.facebook.com/defeaterband
http://www.youtube.com/watch?v=R7y-fGeNods
Jeden z najważniejszych przedstawicieli sceny modern hardcore ponownie wystąpi w Warszawie!
Pochodzący z Bostonu zespół powstał w 2004 roku, ale jego kariera nabrała tempa wraz z wydaniem debiutanckiego krążka "Travels" cztery lata później.
Od początku swojego istnienia Defeater wykracza poza ramy i standardy sceny hardcore - ich koncept albumy to pasja, emocje, agresja i wściekłość opowiadające z różnych perspektyw historię rodziny z klasy robotniczej z New Jersey w okresie po II wojnie światowej w USA.
W styczniu 2014 gościli w Hydrozagadce promując album "Letters Home". 2015 obfituje jak na razie dla zespołu w same dobre wydarzenia - po udanej operacji wokalisty Dereka Archambaulta zespół zarejestrował już nowy krążek, a wyda go dla słynnej wytwórni Epitaph Records z którą niedawno podpisał kontrakt.
Na lipcowym koncercie w Warszawie z pewnością pojawią się nowe utwory!

IN HEARTS WAKE (metalcore/post-hardcore/AU)
https://www.facebook.com/inheartswake
https://www.youtube.com/watch?v=zUy9ytCkEjk
In Hearts Wake to kolejna australijska perełka z Byron Bay. Zespół istnieje od 2006 roku, jednak dopiero w 2012 doczekał się pełnoprawnego debiutu w postaci albumu "Divination" dzięki któremu ich kariera eksplodowała. Supportując takie zespoły jak Parkway Drive, The Amity Affliction, Enter Shikari czy Northlane zyskali fanów nie tylko w Australii, ale także w Europie.
Po debiutanckim albumie, opartym na koncepcji kart tarota (do każdego utwóru przyporządkowana jest jedna z kart talii), w zeszłym roku wydali pierwszy z dwóch koncept albumów zatytułowany "Earthwalker". Jego kontynuacją będzie krążek "Skydancer", którego premiera zaplanowana jest na początek maja. Oba wydawnictwa łączy tematyka natury, środowiska i człowieka - elementów, które się wzajemnie przenikają.
Ich koncerty to 100% energii i zaangażowania, co zagwarantuje Wam świetną zabawę pod sceną!

LIE AFTER LIE (modern hardcore/PL)
https://www.facebook.com/lieafterlie
http://lieafterlie.bandcamp.com/
5-osobowa grupa przyjaciół z Wrocławia. Zespół powstał w 2008 roku, jednak w obecnym składzie grają od 2013. Po zmianie frontmana ich brzmienie nabrało zupełnie nowego charakteru. Przemyślane melodie w połączeniu z niezwykle emocjonalnym wokalem trafiają prosto w serca każdego fana nowoczesnego podejścia do hardcore'owego grania.
W październiku ubiegłego roku wydali własnym sumptem debiutancki album "Unsaid", na którym znalazło się 9 kompozycji, w tym 3 w języku polskim. W produkcji krążka brał udział Jay Maas, gitarzysta Defeatera.
Prawdziwa pasja i przyjaźń oraz świetna, pozytywna energia to wartości, które płyną ze sceny podczas każdego ich koncertu.

rozwiń
Kontakt

Dane kontaktowe:

http://
login:
facebook.com/
plus.google.com/u/0/
twitter.com/
instagram.com/
pinterest.com/
Bilety
49,00Przedsprzedaż
59,00W dniu koncertu

Oś czasu Propozycji

Brak wpisów na tablicy

Dzięki tablicy dowiesz się m.in. o tym, że:
- w Propozycji, którą obserwujesz zmieniły się godziny jej dostępności, jej lokalizacja, zmieniono opis, proponujący zmienił ceny biletów lub cennik usług, dodał nowy post na osi czasu Propozycji
- proponujący, którego obserwujesz utworzył nową Propozycję
- użytkownik, którego obserwujesz dodał zdjęcie lub film do Propozycji, którą obserwujesz, dodał post na swojej osi czasu, zaczął obserwować Propozycję lub proponującego

Oznacza to, że będziesz na bieżąco informowany o najważniejszych zmianach w wydarzeniu, na które być może planujesz się wybrać, ale też dowiesz się o innych, ciekawych wydarzeniach i ofertach proponujących oraz o tym co interesuje innych użytkowników Proponeo.
Widoczność: to miejsce widzisz tylko Ty.
Określ ile zdjęć i filmów ma się wyświetlać