innaKoncert Judas Priest w Łodzi Łódź - Proponeo.pl
Sprawdź, co się dzieje w Twojej okolicy!
  • Wszystkie od teraz
  • Jutro
  • Najbliższy weekend
  • Marzec
  • Archiwum
  • Prima Aprilis
  • Majówka
  • Dzień Matki
  • Dzień Dziecka
od teraz

Propozycja zakończona

Propozycja

Koncert Judas Priest w Łodzi

Podaj nazwę Propozycji:

, Łódź, Bandurskiego ks. bp. Władysława 7
OBSERWUJ
0
43 wyświetlenia

Osoby, które obserwują Propozycję

Opis Propozycji JUDAS PRIEST
27 CZERWCA 2015 - Atlas Arena, LÓDŹ
JUDAS PRIEST – prawdziwi mistrzowie heavy metalu w przyszłym roku w Polsce!
Istnieje tylko kilka zespołów heavy metalowych, którym udało się osiągnąć tak wielki sukces jak Judas Priest podczas swojej prawie 40 letniej kariery.
Ich obecność w muzyce i wpływ na nią pozostaje na rekordowo wysokim poziomie, o czym świadczy "Nostradamus", prawdopodobnie najlepszy album w ich karierze, oraz nagroda Grammy za "Best Metal Performance”. Judas Priest od lat grają dla milionów fanów na całym świecie a dodatkowo wydają właśnie swój 17 album 'Redeemer of Souls' (Epic Records). Judas Priest został założony we wczesnych latach 70-tych w Birmingham w Wilekiej Brytanii. Rob Halford, Glenn Tipton, K.K Downing i Ian Hill to grupa muzyków, która zmieniła oblicze heavy metalu. Judas Priest przy tym był jednym z pierwszych zespołów metalowych, który prezentował się w skórze i studach - wygląd, który ostatecznie przyjęty został jako oficjalny dla fanów metalu na całym świecie. Można powiedzieć, że Judas po prostu królował w latach 80, i nie miał sobie równych. Stworzył takie klasyczne albumy jak w 1980 roku "British Steel", w 1981 "Point of Entry”, w 1982 "Screaming For Vengeance", a w 1984 'Defenders of the Faith'. Wśród tych albumów narodziły się prawdziwe klasyki 'Breaking the Law', 'Living After Midnight', 'Heading Out to the Highway'. W roku 2011, Downing ogłosił, że opuszcza zespół - z wciąż palącym pragnieniem kontynuowania pracy pod banderą Judas Priest, zespół postanowił kontynuować swą twórczość wraz z nowym gitarzystą Richiem Faulknerem. W 2014 roku klasyczny 'Redeemer of Souls” zadebiutował na liście Billboard 200 na # 6 – najwyższym w US w całej karierze zespołu (album trafił także do Top 10 na listach na całym świecie). Sukces albumu niewątpliwie wzmocnił Judas Priest, o czym świadczy blisko dwu miesięczna trasa koncertowa w USA i na całym świecie.
Bezsprzecznie, Judas Priest należy do prawdziwych mistrzów heavy metalu.
rozwiń
Kontakt

Dane kontaktowe:

http://
login:
facebook.com/
plus.google.com/u/0/
twitter.com/
instagram.com/
pinterest.com/
Bilety
155,00Trybuny 349,00Golden circle early entrance 249,00Golden circle
199,00Płyta 155,00Niepełnosprawni

Oś czasu Propozycji

Brak wpisów na tablicy

Dzięki tablicy dowiesz się m.in. o tym, że:
- w Propozycji, którą obserwujesz zmieniły się godziny jej dostępności, jej lokalizacja, zmieniono opis, proponujący zmienił ceny biletów lub cennik usług, dodał nowy post na osi czasu Propozycji
- proponujący, którego obserwujesz utworzył nową Propozycję
- użytkownik, którego obserwujesz dodał zdjęcie lub film do Propozycji, którą obserwujesz, dodał post na swojej osi czasu, zaczął obserwować Propozycję lub proponującego

Oznacza to, że będziesz na bieżąco informowany o najważniejszych zmianach w wydarzeniu, na które być może planujesz się wybrać, ale też dowiesz się o innych, ciekawych wydarzeniach i ofertach proponujących oraz o tym co interesuje innych użytkowników Proponeo.
Widoczność: to miejsce widzisz tylko Ty.
Określ ile zdjęć i filmów ma się wyświetlać