innaKoncert Martyny Jakubowicz - The Best of w Gdańsku Gdańsk - Proponeo.pl
Sprawdź, co się dzieje w Twojej okolicy!
  • Wszystkie od teraz
  • Jutro
  • Najbliższy weekend
  • Marzec
  • Archiwum
  • Prima Aprilis
  • Majówka
  • Dzień Matki
  • Dzień Dziecka
od teraz

Propozycja zakończona

Propozycja

Koncert Martyny Jakubowicz - The Best of w Gdańsku

Podaj nazwę Propozycji:

OBSERWUJ
0
23 wyświetlenia

Osoby, które obserwują Propozycję

Opis Propozycji Zapraszamy Państwa na koncert Martyny Jakubowicz, Artystki nietuzinkowej, na którym usłyszymy Jej największe przeboje: "W domach z betonu nie ma wolnej miłości", "Kołysanka dla Misiaków", "Kiedy będę starą kobietą", "Żagle tuż nad ziemią"oraz utwory z ostatniego albumu i albumu: "Duża żółta taksówka".
"Burzliwy błękit Joanny" znalazł uznanie zarówno wśród krytyków, jak również wśród szerszej publiczności, zajmując wysokie miejsca zarówno na liście najlepiej sprzedających się płyt w polskich sklepach muzycznych (zestawienie Olis), jak również na radiowych listach przebojów. Singiel "Duża zółta taksówka" osiągnął najlepsze wyniki, od czasów kultowego przeboju Martyny Jakubowicz "W domach z betonu nie ma wolnej miłości".
Wydawnictwo zostało zrealizowane z udziałem znanych osobowości polskiej sceny muzycznej. Produkcji płyty podjął się Marcin Pospieszalski, dwukrotnie nagrodzony Fryderykami (2000 i 2003) w kategorii "Producent Roku" . W sesji nagraniowej udział wzięli: Marcin Pospieszalski, Mateusz Pospieszalski, Romek Puchowski, Jan Smoczyński, Dariusz Bafeltowski, Przemysław Pacan, Katarzyna Kamer.
rozwiń
Kontakt

Dane kontaktowe:

http://
login:
facebook.com/
plus.google.com/u/0/
twitter.com/
instagram.com/
pinterest.com/
Bilety
65,00I kategoria
60,00II kategoria

Oś czasu Propozycji

Brak wpisów na tablicy

Dzięki tablicy dowiesz się m.in. o tym, że:
- w Propozycji, którą obserwujesz zmieniły się godziny jej dostępności, jej lokalizacja, zmieniono opis, proponujący zmienił ceny biletów lub cennik usług, dodał nowy post na osi czasu Propozycji
- proponujący, którego obserwujesz utworzył nową Propozycję
- użytkownik, którego obserwujesz dodał zdjęcie lub film do Propozycji, którą obserwujesz, dodał post na swojej osi czasu, zaczął obserwować Propozycję lub proponującego

Oznacza to, że będziesz na bieżąco informowany o najważniejszych zmianach w wydarzeniu, na które być może planujesz się wybrać, ale też dowiesz się o innych, ciekawych wydarzeniach i ofertach proponujących oraz o tym co interesuje innych użytkowników Proponeo.
Widoczność: to miejsce widzisz tylko Ty.
Określ ile zdjęć i filmów ma się wyświetlać