innaKoncert na Zakończenie Sezonu Artystycznego 2014 2015 w Teatrze Rozmaitości GWITAJCIE Szczecin - Proponeo.pl
Sprawdź, co się dzieje w Twojej okolicy!
  • Wszystkie od teraz
  • Jutro
  • Najbliższy weekend
  • Kwiecień
  • Archiwum
  • Majówka
  • Dzień Matki
  • Dzień Dziecka
  • Dzień Ojca
od teraz

Propozycja zakończona

Propozycja

Koncert na Zakończenie Sezonu Artystycznego 2014 2015 w Teatrze Rozmaitości GWITAJCIE

Podaj nazwę Propozycji:

, Szczecin, Żołnierza Polskiego 5
OBSERWUJ
0
31 wyświetleń

Osoby, które obserwują Propozycję

Opis Propozycji Jeszcze do końca nie nacieszyliśmy się otwarciem Teatru Rozmaitości GWITAJCIE, a już trzeba myśleć o zakończeniu sezonu. I w sercach naszych kłębią się ambiwalentne uczucia; z jednej strony smutno nam rozstawać się z Państwem choćby tylko na okres lata, a z drugiej – radośnie patrzymy w stronę przyszłosezonowych przedsięwzięć, którymi mamy nadzieję oczarować jakże drogą nam Publiczność.
Miło nam również z tego względu, że koniec sezonu to przecież niebagatelna okazja do ufetowania tegoż wydarzenia w wyjątkowy sposób. Dlatego zapraszamy już dzisiaj do Teatru Rozmaitości GWITAJCIE na koncert wieńczący sezon artystyczny 2014/2015, który odbędzie się w siedzibie Teatru przy pl. Żołnierza Polskiego 5 w Szczecinie, 28 czerwca o godzinie 20:00.
Podobnie jak miało to miejsce na występie z okazji otwarcia Teatru, będzie to koncert złożony z najpiękniejszych piosenek przyozdobionych wykonawczą maestrią znanych i lubianych artystów scen szczecińskich. I choć scenariusz koncertu w obecnej chwili zasnuwa enigmatyczna mgła planów i pomysłów, to na pewno na scenie usłyszeć będzie można największe przeboje popularnych musicali, jak również bliskie naszym sercom utwory nestorów polskiej estrady.
rozwiń
Kontakt

Dane kontaktowe:

http://
login:
facebook.com/
plus.google.com/u/0/
twitter.com/
instagram.com/
pinterest.com/
Bilety
20,00Wszyscy

Oś czasu Propozycji

Brak wpisów na tablicy

Dzięki tablicy dowiesz się m.in. o tym, że:
- w Propozycji, którą obserwujesz zmieniły się godziny jej dostępności, jej lokalizacja, zmieniono opis, proponujący zmienił ceny biletów lub cennik usług, dodał nowy post na osi czasu Propozycji
- proponujący, którego obserwujesz utworzył nową Propozycję
- użytkownik, którego obserwujesz dodał zdjęcie lub film do Propozycji, którą obserwujesz, dodał post na swojej osi czasu, zaczął obserwować Propozycję lub proponującego

Oznacza to, że będziesz na bieżąco informowany o najważniejszych zmianach w wydarzeniu, na które być może planujesz się wybrać, ale też dowiesz się o innych, ciekawych wydarzeniach i ofertach proponujących oraz o tym co interesuje innych użytkowników Proponeo.
Widoczność: to miejsce widzisz tylko Ty.
Określ ile zdjęć i filmów ma się wyświetlać