innaKoncert Nickelback w Łodzi Łódź - Proponeo.pl
Sprawdź, co się dzieje w Twojej okolicy!
  • Wszystkie od teraz
  • Jutro
  • Najbliższy weekend
  • Marzec
  • Archiwum
  • Prima Aprilis
  • Majówka
  • Dzień Matki
  • Dzień Dziecka
od teraz

Propozycja zakończona

Propozycja

Koncert Nickelback w Łodzi

Podaj nazwę Propozycji:

, Łódź, Bandurskiego ks. bp. Władysława 7
OBSERWUJ
0
45 wyświetleń

Osoby, które obserwują Propozycję

Opis Propozycji NICKELBACK OGŁASZA NO FIXED ADDRESS 2015 EUROPEAN TOUR KONCERT W POLSCE 13 PAŹDZIERNIKA 2015!


GOŚĆ SPECJALNY - MONSTER TRUCK
PŁYTA NO FIXED ADDRESS JUŻ W SPRZEDAŻY!
Nickelback przygotowuje wielką trasę koncertową na 2015 rok promując swój ósmy studyjny album No Fixed Address [Republic Records]. Zaczynając od koncertu w Helsinkach (Finlandia) 30 września, kończąc na SSE Arena na Wembley (Londyn) 25 listopada. No Fixed Address Tour będzie dziesiątą światową trasą koncertową w dorobku Nickelback.
Od początku swojej kariery w 1996 roku, Nickelback utrzymuje się jako jeden z najbardziej popularnych zespołów ostatnich dwóch dekad. Ogólnoświatowa sprzedaż albumów grupy przekracza 50 milionów sztuk co utrwala ich status w USA na drugiej pozycji bestsellerowych zespołów zagranicznych. Ich przełomowy przebój "How You Remind Me" pozostaje na liście Billboard jako “Top Rock Song of the Decade”. Pośród wszystkich wyróżnień Nickelback to również "Top Rock Group of the Decade" a także zdobywcy dziewięciu nominacji do nagrody Grammy i wielu innych.
Nowy album grupy „No Fixed Address” wydany w Polsce zaledwie 18 listopada 2014r. już znajduje się w pierwszej dziesiątce najczęściej słuchanych albumów rockowych.
Nickelback wystąpił w Warszawie w 2013 a bilety na ten koncert rozeszły się jak świeże bułeczki. Fani z niecierpliwością wyczekiwali kolejnego koncertu i 13 października będą mieli okazję zobaczyć swoich idoli.
rozwiń
Kontakt

Dane kontaktowe:

http://
login:
facebook.com/
plus.google.com/u/0/
twitter.com/
instagram.com/
pinterest.com/
Bilety
171,00Trybuny 210,00Golden Circle 171,00Płyta
171,00Niepełnosprawni 577,00Pakiet Hot Ticket 635,00Pakiet Early Entry

Oś czasu Propozycji

Brak wpisów na tablicy

Dzięki tablicy dowiesz się m.in. o tym, że:
- w Propozycji, którą obserwujesz zmieniły się godziny jej dostępności, jej lokalizacja, zmieniono opis, proponujący zmienił ceny biletów lub cennik usług, dodał nowy post na osi czasu Propozycji
- proponujący, którego obserwujesz utworzył nową Propozycję
- użytkownik, którego obserwujesz dodał zdjęcie lub film do Propozycji, którą obserwujesz, dodał post na swojej osi czasu, zaczął obserwować Propozycję lub proponującego

Oznacza to, że będziesz na bieżąco informowany o najważniejszych zmianach w wydarzeniu, na które być może planujesz się wybrać, ale też dowiesz się o innych, ciekawych wydarzeniach i ofertach proponujących oraz o tym co interesuje innych użytkowników Proponeo.
Widoczność: to miejsce widzisz tylko Ty.
Określ ile zdjęć i filmów ma się wyświetlać