innaKoncerty Klasyka nocą lipiec sierpień 2015 sezon II Gdańsk - Proponeo.pl
Sprawdź, co się dzieje w Twojej okolicy!
  • Wszystkie od teraz
  • Jutro
  • Najbliższy weekend
  • Marzec
  • Archiwum
  • Prima Aprilis
  • Majówka
  • Dzień Matki
  • Dzień Dziecka
od teraz

Propozycja zakończona

Propozycja

Koncerty Klasyka nocą lipiec sierpień 2015 sezon II

Podaj nazwę Propozycji:

Sala wystawowa GTPS-u
OBSERWUJ
0
17 wyświetleń

Osoby, które obserwują Propozycję

Opis Propozycji Klasyka Nocą - lipiec/sierpień 2015
W programie:
"Wieczór z muzyką filmową z Oskarem w tle"
Słynne filmy, słynne tematy filmowe. Zapach kobiety, Ojciec chrzestny, Casablanca, Misja, Śniadanie u Tiffanego i wiele innej muzyki z obsypanych nagrodami filmów.
Gdańskie Towarzystwo Przyjaciół Sztuki mieści się w sercu Głównego Miasta przy ul. Chlebnickiej 2 na tyłach Dworu Artusa. Sala wystawowa GTPS-u to znakomite miejsce dla koncertów kameralnych. Po gwarnym dniu targowym podczas Jarmarku Dominikańskiego o godzinie 22.00 kwartet smyczkowy Baltic proponuje "Klasykę nocą". W przyjaznej atmosferze przy stoliku z herbatą i ciasteczkami zapomnisz o codzienności.
"Koncerty w GTPS to cudowne doznania artystyczne, dużo miłych emocji, a nawet łzy wzruszenia. Koncerty są niezwykle profesjonalne, a jednocześnie w dużej mierze dzięki urokowi prowadzącego bardzo ciepłe, miłe, jednoczące widownie, która cudownie się bawi, a to zasługa inteligentnej i dowcipnej konferansjerki. Serdecznie polecam" - melomanka.
Wykonawca:
Kwartet smyczkowy Baltic
Zespół istnieje już 10 lat. Tworzą go absolwenci Akademii Muzycznej w Gdańsku, obecnie związani z Filharmonią Bałtycką i Teatrem Muzycznym. Połączyła ich wspólna pasja, szerokie spojrzenie na sztukę i poczucie humoru. Muzycy spełniają się zarówno w projektach typowo klasycznych jak i bardziej nowatorskich. Włączają do repertuaru muzykę kameralną, rozrywkową, jazzową oraz elementy kabaretu. Koncertują głównie w Polsce a ich najciekawszą propozycją koncertową są przez siebie zaaranżowane Wariacje Goldbergowskie J. S. Bacha.Kwartet jest także inicjatorem wielu zdarzeń muzycznych na terenie Trójmiasta. Zespół ściśle współpracuje z Gdańskim Towarzystwem Przyjaciół Sztuki. Wspólnie z towarzystwem stworzyli dwa projekty muzyczne odbywające się w galerii GTPS: "Niedzielne spotkania z muzyką 13:13" i letnie koncerty "Klasyka nocą".
Są także pomysłodawcami i producentami nietypowego cyklu koncertów- Chillout Classic. Są to sesje relaksacyjne z muzyką klasyczną, odbywające się cyklicznie w restauracji Miasto Aniołów. Ciekawostką tego projektu jest to, że widownia słucha kwartetu w kompletnych ciemnościach, leżąc na sofach, leżakach plażowych a nawet na podłodze.
W maju 2015 roku wydali pierwszą płytę "Zapach kobiety".
rozwiń
Kontakt

Dane kontaktowe:

http://
login:
facebook.com/
plus.google.com/u/0/
twitter.com/
instagram.com/
pinterest.com/
Bilety
40,00Wszyscy

Oś czasu Propozycji

Brak wpisów na tablicy

Dzięki tablicy dowiesz się m.in. o tym, że:
- w Propozycji, którą obserwujesz zmieniły się godziny jej dostępności, jej lokalizacja, zmieniono opis, proponujący zmienił ceny biletów lub cennik usług, dodał nowy post na osi czasu Propozycji
- proponujący, którego obserwujesz utworzył nową Propozycję
- użytkownik, którego obserwujesz dodał zdjęcie lub film do Propozycji, którą obserwujesz, dodał post na swojej osi czasu, zaczął obserwować Propozycję lub proponującego

Oznacza to, że będziesz na bieżąco informowany o najważniejszych zmianach w wydarzeniu, na które być może planujesz się wybrać, ale też dowiesz się o innych, ciekawych wydarzeniach i ofertach proponujących oraz o tym co interesuje innych użytkowników Proponeo.
Widoczność: to miejsce widzisz tylko Ty.
Określ ile zdjęć i filmów ma się wyświetlać