innaKonferencja: "Mikrobiologia w Medycynie, Przemyśle i Ochronie Środowiska" Łódź - Proponeo.pl
Sprawdź, co się dzieje w Twojej okolicy!
  • Wszystkie od teraz
  • Jutro
  • Najbliższy weekend
  • Kwiecień
  • Archiwum
  • Majówka
  • Dzień Matki
  • Dzień Dziecka
  • Dzień Ojca
od teraz

Propozycja zakończona

Propozycja

Konferencja: "Mikrobiologia w Medycynie, Przemyśle i Ochronie Środowiska"

Podaj nazwę Propozycji:

, Łódź, Pilarskiego Józefa 14/6
OBSERWUJ
0
24 wyświetlenia

Osoby, które obserwują Propozycję

Opis Propozycji Szanowni Państwo,
Organizatorzy konferencji naukowej Mikrobiologia w Medycynie, Przemyśle i Ochronie Środowiska mają przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych na trzecią edycję spotkania, które odbędzie się w dniach 24-25 października 2015 roku, w gmachu D Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska UŁ. Konferencja adresowana jest zarówno do studentów ostatnich lat studiów jak i doktorantów, doktorów, naukowców rozpoczynających swoją karierę badawczą, członków kół naukowych zainteresowanych mikrobiologią, immunologią, biotechnologią, medycyną przedkliniczną i weterynaryjną.
Ubiegłe edycje konferencji cieszyły się dużym zainteresowaniem. W pierwszej uczestniczyło 180 osób, a podczas drugiego spotkania gościliśmy ponad 250 uczestników reprezentujących większość polskich uczelni o profilu biologicznym i medycznym. W 2015 roku liczymy na podobną frekwencję i równie wysoki poziom obrad. Opłata konferencyjna w wysokości 80 zł obejmuje wstęp na obrady, posiłki, udział w przerwach kawowych, materiały zjazdowe oraz udział w imprezie integracyjnej.
Zachęcamy do zgłaszania streszczeń przygotowanych na podstawie prac magisterskich, prac doktorskich oraz projektów kół naukowych. Konferencja ma na celu stworzenie przyjaznego forum do przedstawiania problemów badawczych i osiągnięć naukowych, wymianę problemów badawczych oraz nawiązanie kontaktów między młodymi naukowcami kierunków biologicznych i medycznych reprezentujących polskie Uczelnie Wyższe.
Komitet Organizacyjny Konferencji.
rozwiń
Kontakt

Dane kontaktowe:

http://
login:
facebook.com/
plus.google.com/u/0/
twitter.com/
instagram.com/
pinterest.com/
Bilety
80,00opłata konferencyjna (obejmuje wstęp na obrady, posiłki, udział w przerwach kawowych, materiały zjazdowe oraz udział w imprezie integracyjnej)

Oś czasu Propozycji

Brak wpisów na tablicy

Dzięki tablicy dowiesz się m.in. o tym, że:
- w Propozycji, którą obserwujesz zmieniły się godziny jej dostępności, jej lokalizacja, zmieniono opis, proponujący zmienił ceny biletów lub cennik usług, dodał nowy post na osi czasu Propozycji
- proponujący, którego obserwujesz utworzył nową Propozycję
- użytkownik, którego obserwujesz dodał zdjęcie lub film do Propozycji, którą obserwujesz, dodał post na swojej osi czasu, zaczął obserwować Propozycję lub proponującego

Oznacza to, że będziesz na bieżąco informowany o najważniejszych zmianach w wydarzeniu, na które być może planujesz się wybrać, ale też dowiesz się o innych, ciekawych wydarzeniach i ofertach proponujących oraz o tym co interesuje innych użytkowników Proponeo.
Widoczność: to miejsce widzisz tylko Ty.
Określ ile zdjęć i filmów ma się wyświetlać