innaLATINO SOLO- I POZIOM WPROWADZAJĄCY w EGUROLLA DANCE STUDIO Warszawa - Proponeo.pl
Sprawdź, co się dzieje w Twojej okolicy!
  • Wszystkie od teraz
  • Jutro
  • Najbliższy weekend
  • Marzec
  • Archiwum
  • Prima Aprilis
  • Majówka
  • Dzień Matki
  • Dzień Dziecka
od teraz

Propozycja zakończona

Propozycja

LATINO SOLO- I POZIOM WPROWADZAJĄCY w EGUROLLA DANCE STUDIO

Podaj nazwę Propozycji:

, Warszawa, Aleje Jerozolimskie 179
OBSERWUJ
0
50 wyświetleń

Osoby, które obserwują Propozycję

Opis Propozycji

Tańce latynoamerykańskie, to ogromny temperament i ekspresja ruchu. To także olbrzymie bogactwo porywających rytmów i zmysłowych ruchów ciała.


 Zajęcia latino łączą w sobie najatrakcyjniejsze aspekty tańców latynoamerykańskich – dobrą zabawę, naukę atrakcyjnych choreografii, rozwijanie własnej seksualności a także kształtowanie zgrabnej, wysportowanej sylwetki. A to wszystko przy fantastycznej, porywającej muzyce, w sposób dający swobodę i niezależność od partnera.


Każdy z tańców latynoamerykańskich pozwala na wyrażenie odmiennych emocji i nastrojów - od porywczości i powagi w hiszpańskim paso doble; miłości i namiętności w kubańskiej rumbie, czy flirt i zabawę w brazylijskiej sambie, salsie i kubańskiej cha-cha-cha aż po czystą radość w amerykańskim jive. Dzięki temu każdy może znaleźć w tańcach latynoskich coś dla siebie.


 I poziom – wprowadzający


Edukację najlepiej rozpocząć od poziomu I – wprowadzającego, który trwa 3 miesiące i po zakończeniu którego można kontynuować zabawę z nami na kolejnych stopniach zaawansowania. Jest to poziom, który wprowadza kursantów w świat tańca latynoamerykańskiego i dzięki prostym ale efektownym choreografiom można poznać podstawy tych gorących tańców.


 


 


 


 

rozwiń
Kontakt

Dane kontaktowe:

http://
login:
facebook.com/
plus.google.com/u/0/
twitter.com/
instagram.com/
pinterest.com/
Bilety
140,00pakiet 4 zajęć 200,00pakiet 8 zajęć
360,00pakiet 16 zajęć 640,00pakiet 32 zajęć

Oś czasu Propozycji

Brak wpisów na tablicy

Dzięki tablicy dowiesz się m.in. o tym, że:
- w Propozycji, którą obserwujesz zmieniły się godziny jej dostępności, jej lokalizacja, zmieniono opis, proponujący zmienił ceny biletów lub cennik usług, dodał nowy post na osi czasu Propozycji
- proponujący, którego obserwujesz utworzył nową Propozycję
- użytkownik, którego obserwujesz dodał zdjęcie lub film do Propozycji, którą obserwujesz, dodał post na swojej osi czasu, zaczął obserwować Propozycję lub proponującego

Oznacza to, że będziesz na bieżąco informowany o najważniejszych zmianach w wydarzeniu, na które być może planujesz się wybrać, ale też dowiesz się o innych, ciekawych wydarzeniach i ofertach proponujących oraz o tym co interesuje innych użytkowników Proponeo.
Widoczność: to miejsce widzisz tylko Ty.
Określ ile zdjęć i filmów ma się wyświetlać