innaMusical ,,Skrzypek na dachu'' Kraków - Proponeo.pl
Sprawdź, co się dzieje w Twojej okolicy!
  • Wszystkie od teraz
  • Jutro
  • Najbliższy weekend
  • Marzec
  • Archiwum
  • Prima Aprilis
  • Majówka
  • Dzień Matki
  • Dzień Dziecka
od teraz

Propozycja zakończona

Propozycja

Musical ,,Skrzypek na dachu''

Podaj nazwę Propozycji:

, Kraków, Konopnickiej Marii 17
OBSERWUJ
0
28 wyświetleń

Osoby, które obserwują Propozycję

Opis Propozycji Musical "Skrzypek na dachu"
Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, iż 8 października 2015 r. (czwartek) o godz. 18.00 w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbędzie się jeden z najsłynniejszych światowych musicali pt. „Skrzypek na dachu” w wykonaniu aktorów i orkiestry Chorzowskiego Teatru Rozrywki. Jednego z najlepszych teatrów muzycznych w Polsce.
Musical „Skrzypek na dachu” stał się legendą współczesnego teatru muzycznego. Po premierze w 1964 r. która na Brodway'u odniosła olbrzymi sukces, przeszedł przez sceny całego świata. Musical Josepha Steina i Jerry'ego Bocka jest adaptacją książki Szolema Alejchema, opowiadającą o losach żydowskiej rodziny, skazanej na wygnanie z rodzinnej wsi w carskiej Rosji. Upadają niepodważalne dotąd normy, coraz mniej ważna staje się tradycja jakiej podporządkowane było do tej pory życie rodzinne. Tewje – mieszkający wraz z żoną i pięcioma córkami w Anatewce – to ubogi mleczarz, któremu wiara, nadzieja i modlitwa pozwalają z pogodą ducha znosić wszelkie przeciwności losu i stawiać czoła trudnościom związanym z życiem. Ale i on musi wybierać pomiędzy poszanowaniem tradycji a szczęściem dzieci. Czyni to z naturalną pogodą i wiarą w harmonię świata. Znakomita obsada aktorska, przepiękna muzyka, zabawne teksty i wspaniała orkiestra na żywo, spowodują, że przeżyją Państwo niezwykły wieczór.
rozwiń
Kontakt

Dane kontaktowe:

http://
login:
facebook.com/
plus.google.com/u/0/
twitter.com/
instagram.com/
pinterest.com/
Bilety
140,00I kategoria 120,00II kategoria 100,00III kategoria
80,00IV kategoria 60,00V kategoria

Oś czasu Propozycji

Brak wpisów na tablicy

Dzięki tablicy dowiesz się m.in. o tym, że:
- w Propozycji, którą obserwujesz zmieniły się godziny jej dostępności, jej lokalizacja, zmieniono opis, proponujący zmienił ceny biletów lub cennik usług, dodał nowy post na osi czasu Propozycji
- proponujący, którego obserwujesz utworzył nową Propozycję
- użytkownik, którego obserwujesz dodał zdjęcie lub film do Propozycji, którą obserwujesz, dodał post na swojej osi czasu, zaczął obserwować Propozycję lub proponującego

Oznacza to, że będziesz na bieżąco informowany o najważniejszych zmianach w wydarzeniu, na które być może planujesz się wybrać, ale też dowiesz się o innych, ciekawych wydarzeniach i ofertach proponujących oraz o tym co interesuje innych użytkowników Proponeo.
Widoczność: to miejsce widzisz tylko Ty.
Określ ile zdjęć i filmów ma się wyświetlać