inna"Odkrywcy sztuki" edycja II - warsztaty plastyczno-poznawcze dla rodziców z dziećmi Wrocław - Proponeo.pl
Sprawdź, co się dzieje w Twojej okolicy!
  • Wszystkie od teraz
  • Jutro
  • Najbliższy weekend
  • Marzec
  • Archiwum
  • Prima Aprilis
  • Majówka
  • Dzień Matki
  • Dzień Dziecka
od teraz

Propozycja zakończona

Propozycja

"Odkrywcy sztuki" edycja II - warsztaty plastyczno-poznawcze dla rodziców z dziećmi

Podaj nazwę Propozycji:

OBSERWUJ
0
22 wyświetlenia

Osoby, które obserwują Propozycję

Opis Propozycji Zapraszamy na drugą edycję warsztatów plastyczno-poznawczych "Odkrywcy sztuki", przeznaczonych dla rodziców z dziećmi od lat 4. To cykl zajęć prowadzonych przez Dominikę Chochołowską-Bocian (scenografkę i autorkę lalek w granych na naszej scenie spektaklach „Jaś i Małgosia” oraz „Kosmiczna podróż”): 12 kwietnia, 17 maja, 31 maja i 28 czerwca, godz. 15.00.Zapraszamy na pojedyncze spotkania lub cały cykl: każde zajęcia poświęcone są innemu tematowi. Koszt pojedynczego spotkania dla rodzica z dzieckiem: 35 zł (przy wykupieniu całego cyklu: 125 zł/4 spotkania). Konieczna wcześniejsza rezerwacja miejsc.
Odkrywcy sztuki to nowy cykl warsztatów poznawczo –plastycznych, dla rodziców wraz z dziećmi we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka. Wspólna zabawa plastyczna i odkrywanie świata, to świetny pomysł na wspólne spędzanie czasu. Zajęcia łączą ze sobą wartości poznawcze świata, niezwykłe ciekawostki z realizacjami plastycznymi.
Autorką koncepcji i prowadzącą jest Dominika Chochołowska – Bocian , scenografka i autorka lalek granego na naszej scenie spektaklu „Jaś i Małgosia” oraz „Kosmicznej podróży”.
II edycję warsztatów zaplanowaliśmy w terminach: 12 kwietnia, 17 maja, 31 maja, 28 czerwca, godz. 15.00. Można wziąć udział w całym cyklu lub w pojedycznych zajęciach. Koszt udziału w jednym warsztacie dla rodzica z dzieckiem od lat 4: 35 zł. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc.
rozwiń
Kontakt

Dane kontaktowe:

http://
login:
facebook.com/
plus.google.com/u/0/
twitter.com/
instagram.com/
pinterest.com/
Bilety
35,00Koszt pojedynczego spotkania dla rodzica z dzieckiem do lat 4
125,00Koszt całego cyklu (4 spotkania)

Oś czasu Propozycji

Brak wpisów na tablicy

Dzięki tablicy dowiesz się m.in. o tym, że:
- w Propozycji, którą obserwujesz zmieniły się godziny jej dostępności, jej lokalizacja, zmieniono opis, proponujący zmienił ceny biletów lub cennik usług, dodał nowy post na osi czasu Propozycji
- proponujący, którego obserwujesz utworzył nową Propozycję
- użytkownik, którego obserwujesz dodał zdjęcie lub film do Propozycji, którą obserwujesz, dodał post na swojej osi czasu, zaczął obserwować Propozycję lub proponującego

Oznacza to, że będziesz na bieżąco informowany o najważniejszych zmianach w wydarzeniu, na które być może planujesz się wybrać, ale też dowiesz się o innych, ciekawych wydarzeniach i ofertach proponujących oraz o tym co interesuje innych użytkowników Proponeo.
Widoczność: to miejsce widzisz tylko Ty.
Określ ile zdjęć i filmów ma się wyświetlać