innaPacha! I love It! Poznań - Proponeo.pl
Sprawdź, co się dzieje w Twojej okolicy!
  • Wszystkie od teraz
  • Jutro
  • Najbliższy weekend
  • Marzec
  • Archiwum
  • Prima Aprilis
  • Majówka
  • Dzień Matki
  • Dzień Dziecka
od teraz

Propozycja zakończona

Propozycja

Pacha! I love It!

Podaj nazwę Propozycji:

, Poznań, Paderewskiego Ignacego 10
OBSERWUJ
0
63 wyświetlenia

Osoby, które obserwują Propozycję

Opis Propozycji Pacha Poznań przyzwyczaił już swoich bywalców do tego, że regularnie zaprasza znakomitych gości w postaci DJ-ów z najwyższej półki - zarówno z Polski, jak i ze świata.
Wielu stałych bywalców klubu Pacha Poznań twierdzi jednak, że równie świetnie bawią się na imprezach z cyklu 'Pacha ! I Love IT!'. Cóż to takiego? To cykliczna impreza odbywająca się w każdy piątek, podczas której macie okazję rozpocząć w pięknym stylu każdy weekend, przy akompaniamencie DJ-ów rezydentów.
To starannie wyselekcjonowana grupa DJ-ów, którzy od ponad 2 lat skutecznie starają się o usatysfakcjonowanie wszystkich naszych gości. Robią, co mogą, by każdy klubowicz Pachy czuł się wyjątkowy, by każdy doskonale się bawił przez całą noc, a potem długo wspominał wydarzenia z najlepszego klubu w Polsce.
Rezydenci jedynego w Polsce klubu marki Pacha Poznań to klasa sama w sobie - doświadczeni DJ-e, posiadający niezwykłe muzyczne wyczucie, którzy potrafią każdą weekendową noc zamienić w niezapomniane, imprezowe szaleństwo. Nieważne, czy wolisz bawić się przy nowoczesnych rytmach EDM, klasycznej muzyce house czy czarnych klimatach z r'n'b i hip-hopem. Na dwóch tętniących euforyczną zabawą salach na pewno znajdziesz dźwięki dla Ciebie - zapraszamy w imieniu rezydentów i ich gości w każdy piątek!
rozwiń
Kontakt

Dane kontaktowe:

http://
login:
facebook.com/
plus.google.com/u/0/
twitter.com/
instagram.com/
pinterest.com/
Bilety
10,00Przedsprzedaż, kobiety 20,00Przedsprzedaż, mężczyźni 15,00W dniu imprezy, kobiety
25,00W dniu imprezy, mężczyźni 0,00Lista FB do godz. 24.00

Oś czasu Propozycji

Brak wpisów na tablicy

Dzięki tablicy dowiesz się m.in. o tym, że:
- w Propozycji, którą obserwujesz zmieniły się godziny jej dostępności, jej lokalizacja, zmieniono opis, proponujący zmienił ceny biletów lub cennik usług, dodał nowy post na osi czasu Propozycji
- proponujący, którego obserwujesz utworzył nową Propozycję
- użytkownik, którego obserwujesz dodał zdjęcie lub film do Propozycji, którą obserwujesz, dodał post na swojej osi czasu, zaczął obserwować Propozycję lub proponującego

Oznacza to, że będziesz na bieżąco informowany o najważniejszych zmianach w wydarzeniu, na które być może planujesz się wybrać, ale też dowiesz się o innych, ciekawych wydarzeniach i ofertach proponujących oraz o tym co interesuje innych użytkowników Proponeo.
Widoczność: to miejsce widzisz tylko Ty.
Określ ile zdjęć i filmów ma się wyświetlać