innaPark Rozrywki Rodzinka Skórzewo - Proponeo.pl
Sprawdź, co się dzieje w Twojej okolicy!
  • Wszystkie od teraz
  • Jutro
  • Najbliższy weekend
  • Marzec
  • Archiwum
  • Prima Aprilis
  • Majówka
  • Dzień Matki
  • Dzień Dziecka
od teraz

Propozycja zakończona

Propozycja

Park Rozrywki Rodzinka

Podaj nazwę Propozycji:

, Skórzewo, Skórzewska 19
OBSERWUJ
0
49 wyświetleń

Osoby, które obserwują Propozycję

Opis Propozycji Atrakcje dla dzieci:
Zapraszamy dzieci i rodziców do odwiedzenia Parku Rozrywki Rodzinka w Poznaniu. U nas całe rodziny mogą spędzić czas bezpiecznie i aktywnie, korzystając z przygotowanych rozrywek. Oferowane przez nasz park liczne atrakcje dla dzieci z pewnością przypadną do gustu najmłodszym. Mamy nadzieję, że szybko nas odwiedzicie ? i będziecie tu chętnie wracać
Zapraszamy dzieci w wieku 1-15 lat
Dbamy o to, by właściwie spożytkować energię maluchów i starszych dzieci. Organizowane przez park Rodzinka warsztaty dla dzieci, zajęcia oraz inne formy rozrywki z pewnością zainteresują również Twoją pociechę. W środku naszego obiektu przygotowaliśmy:
-podłogi interaktywne
-ekrany dotykowe
-moduły edukacyjne
-ścianka wspinaczkowa
-wielopoziomowy tzw. "małpi gaj"
-trampoliny
-zjeżdżalnie
-tablice do rysowania
-salka TV i wiele, wiele innych ciekawych atrakcji
-strefa malucha - specjalna strefa stworzona dla tych zupełnie malutkich w wieku od 1-4 lat
-Na zewnątrz również czekają liczne atrakcje dla dzieci
-zjazd linowy
-piramida linowa
-karuzele
-huśtawki
-boiska do gier drużynowych itd.

Atrakcje dla rodziców:
-Przygotowaliśmy również atrakcje dla rodziców na czas, gdy ich pociechy będą korzystać z rozrywek w naszym parku. Nie grozi Wam u nas nuda, proponujemy m.in.
-aktualną prasę
-Internet bezprzewodowy
-gry towarzyskie
-restaurację (Zarówno dorosłych, jak i dzieci zapraszamy na przysmaki naszej kuchni serwowane przez szefa kuchni. Posiłki przygotowujemy z najwyższej jakości produktów. Podajemy również pyszną kawę, zdrowe soki, koktajle, desery i smakowite ciasta.
Bezpieczeństwo i higiena:
Dbamy o bezpieczeństwo Gości naszego parku, dlatego funkcjonuje u nas stały monitoring.
Przywiązujemy również dużą wagę do zachowania najwyższych standardów higieny, do odkażania, odgrzybiania, dezynfekcji, odświeżania wnętrz, usuwania nieprzyjemnych zapachów oraz usuwania roztoczy, bakterii i wirusów wykorzystujemy Ozonizer. Dzięki temu wszystkie zabawki, urządzenia i inne przedmioty mogą bezpiecznie służyć naszym Gościom. Ozon jest jedną z najbardziej skutecznych i bezpiecznych metod dezynfekcji. Ozonizer OZ-7 posiada Deklaracje Zgodności WE, Certyfikat Instytutu Łączności.
rozwiń
Kontakt

Dane kontaktowe:

http://
login:
facebook.com/
plus.google.com/u/0/
twitter.com/
instagram.com/
pinterest.com/
Bilety
15,00Pierwsza godz., pon.-pt. 12,00Druga godz., pon.-pt. 0,20Naliczanie minutowe po godzinie, pon.-pt. 19,00Pierwsza godz., sob.-ndz.
15,60Druga godz., sob.-ndz. 0,26Naliczanie minutowe po godzinie, sob.-ndz. 24,00Karnet całodzienny, pon.-pt. 34,00Karnet całodzienny, sob.-ndz.

Oś czasu Propozycji

Brak wpisów na tablicy

Dzięki tablicy dowiesz się m.in. o tym, że:
- w Propozycji, którą obserwujesz zmieniły się godziny jej dostępności, jej lokalizacja, zmieniono opis, proponujący zmienił ceny biletów lub cennik usług, dodał nowy post na osi czasu Propozycji
- proponujący, którego obserwujesz utworzył nową Propozycję
- użytkownik, którego obserwujesz dodał zdjęcie lub film do Propozycji, którą obserwujesz, dodał post na swojej osi czasu, zaczął obserwować Propozycję lub proponującego

Oznacza to, że będziesz na bieżąco informowany o najważniejszych zmianach w wydarzeniu, na które być może planujesz się wybrać, ale też dowiesz się o innych, ciekawych wydarzeniach i ofertach proponujących oraz o tym co interesuje innych użytkowników Proponeo.
Widoczność: to miejsce widzisz tylko Ty.
Określ ile zdjęć i filmów ma się wyświetlać