innaRock'n balet Szczecin - Proponeo.pl
Sprawdź, co się dzieje w Twojej okolicy!
  • Wszystkie od teraz
  • Jutro
  • Najbliższy weekend
  • Marzec
  • Archiwum
  • Prima Aprilis
  • Majówka
  • Dzień Matki
  • Dzień Dziecka
od teraz

Propozycja zakończona

Propozycja

Rock'n balet

Podaj nazwę Propozycji:

, Szczecin, Korsarzy 34
OBSERWUJ
0
42 wyświetlenia

Osoby, które obserwują Propozycję

Opis Propozycji 25 tancerzy baletu szczecińskiej Opery na Zamku i Ballett Vorpommern zanurzy się w kolorowym świecie rocka i muzyki pop, tworząc widowiskowy wieczór taneczny z zapierającą dech choreografią i muzyką.
Tu jestem człowiekiem, tu mogę nim być / Dwie dusze mieszkają w piersi mej (Goethe, Faust).
Młody mężczyzna kroczy zmęczony i wyczerpany codziennością przez beznadziejną szarość życia. Nagle zostaje porwany do innego świata. Obcą rzeczywistość, w której rządzą przygody akceptuje zbyt gorliwie. Udaje się w dziką podróż w czasie i przestrzeni, podczas której wszelkie zasady i logika wydają się nie istnieć, a niewidzialne światy myśli mogą stać się wyolbrzymionymi obrazami przeżyć. Jak niewidoczny cień podąża za nim alter ego i kwestionuje co rusz to, co jest prawdziwe, a co fantazją.
Rock'n'balet kusi hitami takich zespołów jak: Queen, The Rolling Stones, Depeche Mode, Pink Floyd, Led Zeppelin, Metallica. Zabiera publiczność do fascynującego i zajmującego świata tańca.Spektakularny wieczór tańca w formie sztuki, która nie potrzebuje słów - z energetycznymi choreografiami i porywającymi utworami rocka i popu.
Partonat medialny nad premierą spektaklu objęło Radio Złote Przeboje

Choreografia: Robert Glumbeck i Jochen Heckmann
Kostiumy: Adriana Mortelliti
Światło: Bogumił Palewicz
rozwiń
Kontakt

Dane kontaktowe:

http://
login:
facebook.com/
plus.google.com/u/0/
twitter.com/
instagram.com/
pinterest.com/
Bilety
30,00Wszyscy

Oś czasu Propozycji

Brak wpisów na tablicy

Dzięki tablicy dowiesz się m.in. o tym, że:
- w Propozycji, którą obserwujesz zmieniły się godziny jej dostępności, jej lokalizacja, zmieniono opis, proponujący zmienił ceny biletów lub cennik usług, dodał nowy post na osi czasu Propozycji
- proponujący, którego obserwujesz utworzył nową Propozycję
- użytkownik, którego obserwujesz dodał zdjęcie lub film do Propozycji, którą obserwujesz, dodał post na swojej osi czasu, zaczął obserwować Propozycję lub proponującego

Oznacza to, że będziesz na bieżąco informowany o najważniejszych zmianach w wydarzeniu, na które być może planujesz się wybrać, ale też dowiesz się o innych, ciekawych wydarzeniach i ofertach proponujących oraz o tym co interesuje innych użytkowników Proponeo.
Widoczność: to miejsce widzisz tylko Ty.
Określ ile zdjęć i filmów ma się wyświetlać