innaSalon Urody BEVERLY Poznań - Proponeo.pl
Sprawdź, co się dzieje w Twojej okolicy!
  • Wszystkie od teraz
  • Jutro
  • Najbliższy weekend
  • Marzec
  • Archiwum
  • Prima Aprilis
  • Majówka
  • Dzień Matki
  • Dzień Dziecka
od teraz

Propozycja zakończona

Propozycja

Salon Urody BEVERLY

Podaj nazwę Propozycji:

, Poznań, Maja 3 47
OBSERWUJ
0
47 wyświetleń

Osoby, które obserwują Propozycję

Opis Propozycji Salon Beverly to miejsce z długoletnią tradycją, gdzie doświadczenie współgra z nowoczesnymi technologiami. Od 1997 roku dbamy o fizjonomię oraz dobre samopoczucie naszych klientów w stałej lokalizacji, czyli uroczej, ponad stuletniej kamienicy przy ul. 3 Maja 47 w Poznaniu.
Przez lata budowaliśmy nie tylko doświadczenie, ale też i zaufanie, którego dowodem są nasi klienci. W przestrzeni Salonu Hair & Body Beverly panuje fantastyczna atmosfera pozwalająca na jednoczesny relaks ciała i ducha. Fryzjerzy oraz styliści pracują na środkach renomowanych firm, jak Paul Mitchell, Kevin Murphy, Matrix, GK HAIR, JOICO, Olaplex.
Day Spa oferuje profesjonalne urządzenia do zabiegów Thermage, mikrodermabrazji diamentowej, pilingu kawitacyjnego, endermologii i zabiegów elektrostymulacji mięśni. Jako jedyni w Poznaniu pracujemy na kosmetykach szwajcarskiej firmy Karin Herzog posiadającej patent na ustabilizowanie tlenu w emulsji i połączeniu neutralnej witaminy A z ustabilizowanym tlenem. Korzystamy również z kosmetyków marek. Repêchage, Thalion, Thalasso, ThalaSpa, Declaré, Jean D'Arcel, Natinuel. W naszym salonie pracują kosmetyczki i masażystki z wieloletnim doświadczeniem.
rozwiń
Kontakt

Dane kontaktowe:

http://
login:
facebook.com/
plus.google.com/u/0/
twitter.com/
instagram.com/
pinterest.com/
Bilety

Samo wejście jest darmowe, lecz nie stanowi żadnej atrakcji dla odbiorców.

Oś czasu Propozycji

Brak wpisów na tablicy

Dzięki tablicy dowiesz się m.in. o tym, że:
- w Propozycji, którą obserwujesz zmieniły się godziny jej dostępności, jej lokalizacja, zmieniono opis, proponujący zmienił ceny biletów lub cennik usług, dodał nowy post na osi czasu Propozycji
- proponujący, którego obserwujesz utworzył nową Propozycję
- użytkownik, którego obserwujesz dodał zdjęcie lub film do Propozycji, którą obserwujesz, dodał post na swojej osi czasu, zaczął obserwować Propozycję lub proponującego

Oznacza to, że będziesz na bieżąco informowany o najważniejszych zmianach w wydarzeniu, na które być może planujesz się wybrać, ale też dowiesz się o innych, ciekawych wydarzeniach i ofertach proponujących oraz o tym co interesuje innych użytkowników Proponeo.
Widoczność: to miejsce widzisz tylko Ty.
Określ ile zdjęć i filmów ma się wyświetlać