innaSpeed Dating w Gdańsku Gdańsk - Proponeo.pl
Sprawdź, co się dzieje w Twojej okolicy!
  • Wszystkie od teraz
  • Jutro
  • Najbliższy weekend
  • Marzec
  • Archiwum
  • Prima Aprilis
  • Majówka
  • Dzień Matki
  • Dzień Dziecka
od teraz

Propozycja zakończona

Propozycja

Speed Dating w Gdańsku

Podaj nazwę Propozycji:

, Gdańsk, Młyńska 15
OBSERWUJ
0
6 wyświetleń

Osoby, które obserwują Propozycję

Opis Propozycji Klasyczny Speed-Dating !
Kategoria wiekowa : 22-29
UWAGA: Zapraszamy Panie w wieku 22-26 i Panów w wieku 24-29
Szybkie randki to przede wszystkim znakomity sposób na poszerzanie kontaktów towarzyskich. Bo trudno mówić o życiu towarzyskim, jeśli rozmawiamy jedynie z szefem, koleżanką z pracy lub dzwonimy do rodziców. Nic dziwnego, że nie znajdujemy drugiej połówki, bo po prostu nie szukamy.
Przychodząc na spotkanie, masz okazję do nawiązania nawet kilkunastu nowych znajomości. Rozmawiasz z osobami, które również szukają swojej drugiej połówki, więc nie ma obaw, że nagle z czeluści piekielnych wyskoczy ich partner i obrzuci Cię potężną dawką łaciny podwórkowej. Kilkuminutowe rozmowy nie są zobowiązujące, a na liście zaznaczasz tylko te osoby, z którymi chętnie spotkałbyś/spotkałabyś się ponownie. Otrzymując numer telefonu masz pewność, że również wpadłeś/wpadłaś w oko drugiej stronie.
Czyż to nie proste? Nic dziwnego, że ten sposób poszerzania grona znajomych przypadł do gustu tak wielu osobom. To właśnie na speed dates, a nie w zamkniętym mieszkaniu, będzie mogła odnaleźć Cię Twoja druga połówka.
Jak przebiega spotkanie? Kobiety siadają przy stolikach, przy których spędzą każdą rozmowę. Panowie przesiadają się na znak organizatora, aby każdy mógł porozmawiać z każdym. Wtedy już wiesz, kto z obecnych zwrócił Twoją uwagę. Oddajesz formularz i czekasz na maila z informacją, czy Twoje zainteresowanie zostało odwzajemnione. Jeśli tak, życzymy udanej randki!
rozwiń
Kontakt

Dane kontaktowe:

http://
login:
facebook.com/
plus.google.com/u/0/
twitter.com/
instagram.com/
pinterest.com/
Bilety
20,00Wszyscy

Oś czasu Propozycji

Brak wpisów na tablicy

Dzięki tablicy dowiesz się m.in. o tym, że:
- w Propozycji, którą obserwujesz zmieniły się godziny jej dostępności, jej lokalizacja, zmieniono opis, proponujący zmienił ceny biletów lub cennik usług, dodał nowy post na osi czasu Propozycji
- proponujący, którego obserwujesz utworzył nową Propozycję
- użytkownik, którego obserwujesz dodał zdjęcie lub film do Propozycji, którą obserwujesz, dodał post na swojej osi czasu, zaczął obserwować Propozycję lub proponującego

Oznacza to, że będziesz na bieżąco informowany o najważniejszych zmianach w wydarzeniu, na które być może planujesz się wybrać, ale też dowiesz się o innych, ciekawych wydarzeniach i ofertach proponujących oraz o tym co interesuje innych użytkowników Proponeo.
Widoczność: to miejsce widzisz tylko Ty.
Określ ile zdjęć i filmów ma się wyświetlać