innaStudio Urody Essential Wrocław - Proponeo.pl
Sprawdź, co się dzieje w Twojej okolicy!
  • Wszystkie od teraz
  • Jutro
  • Najbliższy weekend
  • Marzec
  • Archiwum
  • Prima Aprilis
  • Majówka
  • Dzień Matki
  • Dzień Dziecka
od teraz

Propozycja zakończona

Propozycja

Studio Urody Essential

Podaj nazwę Propozycji:

, Wrocław, Bema gen. Józefa 5
(w Salonie Fryzjerskim Inspiracja)
OBSERWUJ
0
57 wyświetleń

Osoby, które obserwują Propozycję

Opis Propozycji Studio Urody Essential mieści się w centrum Wrocławia, w miejscu kojarzącym się z odpoczynkiem i relaksem, którego klimat sprzyja wytchnieniu od pośpiechu i codziennych obowiązków. Korzystając z regeneracyjnych zabiegów miło spędzisz czas, Twoje ciało i umysł ulegną rozluźnieniu, poczujesz jak wracają Ci siły witalne. Nastrojowa muzyka, intymne oświetlenie i klimatyczne wnętrze stworzą idealną atmosferę do relaksu i komfortowego ukojenia zmysłów.
Jako właścicielka salonu i kosmetyczka z prawie dziesięcioletnim doświadczeniem, zdobytym podczas pracy w gabinetach kosmetycznych i uczestnictwie w licznych wykładach i szkoleniach, mogę zaoferować Państwu wysoki poziom świadczonych usług. Oferuję m.in. profesjonalne i kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne do twarzy i ciała, stosując przy tym specjalistyczne, wypróbowane i skuteczne w działaniu zabiegi. Kosmetyki i zabiegi kosmetyczne dobierane są selektywnie w zależności od indywidualnych potrzeb skóry Klienta. Moją ambicją i pasją jest uczynienie ze Studia Urody ESSENTIAL miejsca wyjątkowego, sprzyjającego spokoju i miłej atmosferze, w którym można urzeczywistnić marzenia o pięknym wyglądzie i świetnym samopoczuciu.
rozwiń
Kontakt

Dane kontaktowe:

http://
login:
facebook.com/
plus.google.com/u/0/
twitter.com/
instagram.com/
pinterest.com/
Bilety

Samo wejście jest darmowe, lecz nie stanowi żadnej atrakcji dla odbiorców.

Cenniki

Oprawa oczu (brwi, rzęsy)

regulacja woskiem15,00

henna cała35,00

henna brwi + regulacja30,00 zł

henna rzęs15,00 zł

Oś czasu Propozycji

Brak wpisów na tablicy

Dzięki tablicy dowiesz się m.in. o tym, że:
- w Propozycji, którą obserwujesz zmieniły się godziny jej dostępności, jej lokalizacja, zmieniono opis, proponujący zmienił ceny biletów lub cennik usług, dodał nowy post na osi czasu Propozycji
- proponujący, którego obserwujesz utworzył nową Propozycję
- użytkownik, którego obserwujesz dodał zdjęcie lub film do Propozycji, którą obserwujesz, dodał post na swojej osi czasu, zaczął obserwować Propozycję lub proponującego

Oznacza to, że będziesz na bieżąco informowany o najważniejszych zmianach w wydarzeniu, na które być może planujesz się wybrać, ale też dowiesz się o innych, ciekawych wydarzeniach i ofertach proponujących oraz o tym co interesuje innych użytkowników Proponeo.
Widoczność: to miejsce widzisz tylko Ty.
Określ ile zdjęć i filmów ma się wyświetlać