innaTor gokartowy zewnętrzny w PitStop Gdańsk - Proponeo.pl
Sprawdź, co się dzieje w Twojej okolicy!
  • Wszystkie od teraz
  • Jutro
  • Najbliższy weekend
  • Marzec
  • Archiwum
  • Prima Aprilis
  • Majówka
  • Dzień Matki
  • Dzień Dziecka
od teraz

Propozycja zakończona

Propozycja

Tor gokartowy zewnętrzny w PitStop

Podaj nazwę Propozycji:

, Gdańsk, Lechii Gdańsk Pokoleń 1
OBSERWUJ
0
40 wyświetleń

Osoby, które obserwują Propozycję

Opis Propozycji Promujemy sport kartingowy i dostarczamy fanom sportów motorowych adrenaliny i emocji poprzez organizację rywalizacji na najwyższym poziomie. Uruchomiliśmy najdłuższy tor kartingowy w Trójmieście w prestiżowej lokalizacji przy stadionie PGE Arena Gdańsk.
Współtworząc Centrum Sportowo-Biznesowe oferujemy usługi kartingowe dla osób indywidualnych, grup zorganizowanych oraz usługi dla firm.
Parametry toru:
-powierzchnia to ponad 6800 m²,
-długość to ponad 600 m toru,
-średnia szerokość toru wynosi 8 m, co pozwala na jednoczesną jazdę nawet 14 kartów.
Specjalne bandy z polietylenu okalają cały tor dla bezpieczeństwa jego użytkowników. Na torze PitStop-Gdańsk ze szczególną uwagą zaprojektowane oświetlenie toru zapewnia komfort jazdy także po zmroku. Dysponujemy również Systemem Pomiaru Czasu renomowanej firmy TAG Heuer, który pozwala tworzyć niezliczone warianty wyścigów.
Na torze PitStop-Gdańsk przyjemność i niespotykaną nigdzie indziej jakoś jazdy gwarantuje 15 gokartów CaroliKart model Stinger i nowe silniki Honda 270cc o mocy 9 KM.
Dla potrzeb wyścigów dziecięcych zakupiliśmy także gokarty pozwalające ścigać się Zawodnikom o wzroście minimalnym 127 cm (6,5 KM).
Dostępne są także małe gokarty dla dzieci od 4 roku życia (1 KM)! Najmłodszym zawodnikom (i ich rodzicom) proponujemy udział w szkółce kartingowej, której spotkania odbywają się raz w tygodniu – niedziela, w godzinach porannych.
rozwiń
Kontakt

Dane kontaktowe:

http://
login:
facebook.com/
plus.google.com/u/0/
twitter.com/
instagram.com/
pinterest.com/
Bilety

Proponujący jeszcze nie zdefiniował cen biletów/wejściówek.

Oś czasu Propozycji

Brak wpisów na tablicy

Dzięki tablicy dowiesz się m.in. o tym, że:
- w Propozycji, którą obserwujesz zmieniły się godziny jej dostępności, jej lokalizacja, zmieniono opis, proponujący zmienił ceny biletów lub cennik usług, dodał nowy post na osi czasu Propozycji
- proponujący, którego obserwujesz utworzył nową Propozycję
- użytkownik, którego obserwujesz dodał zdjęcie lub film do Propozycji, którą obserwujesz, dodał post na swojej osi czasu, zaczął obserwować Propozycję lub proponującego

Oznacza to, że będziesz na bieżąco informowany o najważniejszych zmianach w wydarzeniu, na które być może planujesz się wybrać, ale też dowiesz się o innych, ciekawych wydarzeniach i ofertach proponujących oraz o tym co interesuje innych użytkowników Proponeo.
Widoczność: to miejsce widzisz tylko Ty.
Określ ile zdjęć i filmów ma się wyświetlać