innaWanna Archimedesa w Teatrze Rampa Warszawa - Proponeo.pl
Sprawdź, co się dzieje w Twojej okolicy!
  • Wszystkie od teraz
  • Jutro
  • Najbliższy weekend
  • Marzec
  • Archiwum
  • Prima Aprilis
  • Majówka
  • Dzień Matki
  • Dzień Dziecka
od teraz

Propozycja zakończona

Propozycja

Wanna Archimedesa w Teatrze Rampa

Podaj nazwę Propozycji:

, Warszawa, Kołowa 20
OBSERWUJ
0
26 wyświetleń

Osoby, które obserwują Propozycję

Opis Propozycji

Nowy musical dla dzieci już w Teatrze Rampa!
WANNA ARCHIMEDESA - czyli rozśpiewana edukacja na wesoło!

Polecamy nowatorski, edukacyjny spektakl muzyczny dla dzieci szkół podstawowych w wieku od 7 do 12 lat. Będzie to "WANNA ARCHIMEDESA"- produkcja Fundacji im. Ireny Kwiatkowskiej, wystawiana na Scenie Dziecięco - Młodzieżowej Teatru Rampa.
Projekt jest dofinansowany ze środków MKiDN.

Profesor Rozumny - w tej roli wystąpi znakomity aktor, znany z filmów oraz programów telewizyjnych KRZYSZTOF TYNIEC - wprowadza swoich uczniów w fantastyczny świat odkryć i wynalazków. Tylko profesor nie waha się zanurkować w WANNIE, aby poznać głębiej prawo ARCHIMEDESA i stwierdzić, że ciało zanurzone w wannie może przepłynąć przez ocean na pokładzie słynnej SANTA MARII, aby razem z Krzysztofem Kolumbem odkryć Amerykę, poddać się silnemu przyciąganiu ziemskiemu CIOTKI GRAWITACJI, ulec czarowi CHIŃSKICH CIENI, spotkać z DUCHAMI i dowiedzieć się wreszcie KTO WYMYŚLIŁ KOŁO. Szykuje się zabawna lekcja, w jakiej każdy chciałby uczestniczyć. O takiej szkole marzą dzieci i dorośli!

Wszystko to dzieje się w klasie - laboratorium pełnym tajemniczych sprzętów niezbędnych do przeprowadzenia wielu eksperymentów i doświadczeń naukowych, gdzie centralne miejsce zajmuje tytułowa WANNA ARCHIMEDESA. Wiedzę o wynalazkach ludzkości, które miały wpływ na rozwój nauki i cywilizacji znajdziecie w pełnych humoru tekstach poszczególnych piosenek, między innymi: ”Nobel rock” - o odkryciu dynamitu i jego konsekwencjach, ”Nauka i przypadek”- o odkryciu Newtona i jego słynnym jabłku, „Wiek pary” - o gotującej się wodzie, skaczącej pokrywce i...wynalazku parowozu Szkota - Jamesa Watta.

Profesorowi Rozumnemu towarzyszą: asystentka, magistra Potakiewicz - Dominika Łakomska (aktorka znana z wielu seriali telewizyjnych) oraz uczniowie - Prymuska (Michalina Brudnowska), Melepeta - Dorota Osińska (Finalistka The Voice of Poland), Repetent - Robert Kowalski, Lizus - Konrad Marszałek, Dorota Jarema na zmianę z Moniką Dryll jako Ciotka Grawitacja.
Treści zawarte w piosenkach poniesie pełna ekspresji muzyka w musicalowych aranżacjach.
Temperaturę wrzenia osiągną też ekwilibrystyczne układy grupy akrobatyczno - tanecznej.

Spektaklom towarzyszyć będą konkursy z nagrodami i różne niespodzianki.
Zapraszamy dzieci i rodziców na widowisko muzyczne jakiego jeszcze nie było!

rozwiń
Kontakt

Dane kontaktowe:

http://
login:
facebook.com/
plus.google.com/u/0/
twitter.com/
instagram.com/
pinterest.com/

Oś czasu Propozycji

Brak wpisów na tablicy

Dzięki tablicy dowiesz się m.in. o tym, że:
- w Propozycji, którą obserwujesz zmieniły się godziny jej dostępności, jej lokalizacja, zmieniono opis, proponujący zmienił ceny biletów lub cennik usług, dodał nowy post na osi czasu Propozycji
- proponujący, którego obserwujesz utworzył nową Propozycję
- użytkownik, którego obserwujesz dodał zdjęcie lub film do Propozycji, którą obserwujesz, dodał post na swojej osi czasu, zaczął obserwować Propozycję lub proponującego

Oznacza to, że będziesz na bieżąco informowany o najważniejszych zmianach w wydarzeniu, na które być może planujesz się wybrać, ale też dowiesz się o innych, ciekawych wydarzeniach i ofertach proponujących oraz o tym co interesuje innych użytkowników Proponeo.
Widoczność: to miejsce widzisz tylko Ty.
Określ ile zdjęć i filmów ma się wyświetlać