innaWarsztaty Stary Browar Nowy Taniec dla Dzieci i Rodziców - Taniec? Czuję to! Poznań - Proponeo.pl
Sprawdź, co się dzieje w Twojej okolicy!
  • Wszystkie od teraz
  • Jutro
  • Najbliższy weekend
  • Marzec
  • Archiwum
  • Prima Aprilis
  • Majówka
  • Dzień Matki
  • Dzień Dziecka
od teraz

Propozycja zakończona

Propozycja

Warsztaty Stary Browar Nowy Taniec dla Dzieci i Rodziców - Taniec? Czuję to!

Podaj nazwę Propozycji:

, Poznań, Półwiejska 42
II piętro
OBSERWUJ
0
39 wyświetleń

Osoby, które obserwują Propozycję

Opis Propozycji Dla dzieci w wieku od lat 5 do lat 7 wraz z opiekunami.
Czy przestrzeń może smakować? Czy ruch można czuć? Czy można widzieć z zamkniętymi oczami? Czy skóra może słuchać? Rodziny warsztat ruchowy, oparty na improwizacji i eksplorowaniu zmysłów, pozwoli w nietypowy sposób poznawać bogactwo narzędzi tańca współczesnego. Odkrywany razem z bliskimi może okazać się fascynującą przygodą, zaskakującą zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.
Taniec, ruch, jest dla mnie organiczną częścią życia codziennego. Dostrzegam wspaniałe partnerowania na lotniskach, kiedy ludzie witają się i żegnają; widzę choreografię w tramwajach, kiedy pasażerowie przesiadają się z jednego siedzenia na drugie. Fascynują mnie sportowcy i sposób, w jaki pracują ich ciała. Przyglądam się dzieciom, które są świetnymi performerami i mają niezwykłą obecność sceniczną, nawet w czasie powtarzania tych samych ćwiczeń. Improwizacja uczy mnie, że jest wiele rozwiązań ruchowych, że sytuacje kryzysowe podczas tańca mają ogromny potencjał dla budowania kompozycji. Tak jak w życiu - jest wiele możliwości wyboru - jeśli ich spróbujesz, a nie tylko o nich pomyślisz, mogą nas zaskoczyć. Każdy kryzys, w którym pozostaniemy uważni i szczerzy może przynieść nowe rozwiązania. Jest jeszcze więcej powodów, dla których taniec jest moją pasją, ale chcę by uczniowie i widzowie, z którymi dzielę się swoim doświadczeniem, znajdowali swoje własne cele (Monika Kiwak).
Monika Kiwak magister wiedzy o teatrze (dramatologia) oraz filologii polskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim; absolwentka wydziału tańca w Performers House (DK), dyplomowana instruktorka tańca współczesnego, uczestniczka certyfikowanego Kursu Body Mind Centering w Bratysławie; stypendystka Art Stations Foundation (Alternatywna Akademia Tańca 2013); rezydentka Dance Move Cites (2013-2014).
Tańczy w Eksperymentalnym Studio Tańca Iwony Olszowskiej w Krakowie, gdzie rozwija swój warsztat improwizatorski i performerski. Oprócz bogactwa technik tańca współczesnego, próbuje innych form ruchu i sportu w Polsce i w Europie. Z pasją pracuje zarówno z dziećmi, jak i z dorosłymi. Związana z krakowskim teatrem Brakah. W marcu 2014 premierę miał jej solowy spektakl "Star Fish".
Monika Kiwak poprowadzi zajęcia dla dzieci w wieku od lat 5 do lat 7 wraz z opiekunami.
Warsztaty odbywać się będą na drugim piętrze Słodowni w poznańskim Starym Browarze.
Organizatorzy proszą o zabranie wygodnego stroju i obuwia na zmianę.
Warsztaty zostaną udokumentowane przez fotografa.

rozwiń
Kontakt

Dane kontaktowe:

http://
login:
facebook.com/
plus.google.com/u/0/
twitter.com/
instagram.com/
pinterest.com/
Bilety
10,00dziecko + opiekun

Oś czasu Propozycji

Brak wpisów na tablicy

Dzięki tablicy dowiesz się m.in. o tym, że:
- w Propozycji, którą obserwujesz zmieniły się godziny jej dostępności, jej lokalizacja, zmieniono opis, proponujący zmienił ceny biletów lub cennik usług, dodał nowy post na osi czasu Propozycji
- proponujący, którego obserwujesz utworzył nową Propozycję
- użytkownik, którego obserwujesz dodał zdjęcie lub film do Propozycji, którą obserwujesz, dodał post na swojej osi czasu, zaczął obserwować Propozycję lub proponującego

Oznacza to, że będziesz na bieżąco informowany o najważniejszych zmianach w wydarzeniu, na które być może planujesz się wybrać, ale też dowiesz się o innych, ciekawych wydarzeniach i ofertach proponujących oraz o tym co interesuje innych użytkowników Proponeo.
Widoczność: to miejsce widzisz tylko Ty.
Określ ile zdjęć i filmów ma się wyświetlać